Agroprim

Wicemistrzem Wojewódzkim – firma Agroprim Dariusz Głowski ze Zrazimia

11 października 2019 r. podczas uroczystego seminarium podsumowującego konkurs AgroLiga 2019 na Forum Rolniczym „Gazety Pomorskiej” ogłoszone zostały wyniki etapu wojewódzkiego.
Gala Konkursu odbyła się w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym.

W ramach gali przedstawieni zostali mistrzowie i laureaci konkursu z województwa kujawsko-pomorskiego oraz mistrzowie z województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: rolnicy i firmy. Uczestnikami konkursu byli rolnicy i przedstawiciele agro-przedsiębiorstw, którzy wyróżniają się osiąganymi efektami technologicznymi i ekonomicznymi, rozwijają swą działalność przy pomocy funduszy unijnych oraz wykazują zaangażowanie w życie lokalnej społeczności. Podstawowym celem tego konkursu jest promocja dobrych przykładów w rolnictwie województwa kujawsko-pomorskiego. Uczestnicy konkursu zostali wytypowani przez pracowników KPODR. Do finału wojewódzkiego konkursu Agroliga 2019 przechodziły podmioty, które były wyróżnione w podregionach: bydgoskim, toruńskim i włocławskim.

Komisja wojewódzka 3-5 września oceniła wyróżnione podmioty i postanowiła przyznać tytuł Mistrza i Wicemistrza Wojewódzkiego w kategoriach: GOSPODARSTWA ROLNE i FIRMY.

W kategorii Firmy:

  • Mistrzem Wojewódzkim –  Przedsiębiorstwo Nasienne ROLNAS Sp. z o.o.  z Bydgoszczy,
  • Wicemistrzem Wojewódzkimfirma Agroprim Dariusz Głowski ze Zrazimia.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu